Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Pro Optix - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP 455883-B21) - 10 GigE - 10GB...

Pro Optix - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: HP 455883-B21) - 10 GigE - 10GB...

Pro Optix

Art no: 455883-B21-P
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ikke på lager

4 864,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Pro Optix - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP 455883-B21
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • Designet for

    HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; BLc7000 Single-Phase Enclosure; BLc7000 Three-Phase Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7, e910t 2U, XL170r Gen10, XL450 Gen10; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; Virtual Connect Flex-10
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-SR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multimodus hunn x 2
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    HP 455883-B21
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - levetid
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    HPE D2D4324 Capacity Upgrade HPE BLc3000 Enclosure HPE BLc7000 Single-Phase Enclosure w/2 Power Supplies and 4 Fans w/8 Insight Control Environment Trial Licenses, w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses HPE BLc7000 Three-Phase Enclosure w/6 Power Supplies and 10 Fans w/16 Insight Control Environment Licenses HPE ProLiant DL360p Gen8, DL360p Gen8 Base, DL360p Gen8 CMS, DL360p Gen8 Entry, DL360p Gen8 High Performance, DL980 G7, e910t 2U Node, XL170r Gen10 24TB Server Add-on for Cohesity DataPlatform, XL170r Gen10 36TB Server Add-on for Cohecity DataPlatform, XL450 Gen10 200TB Server for Cohesity DataPlatform, XL450 Gen10 400TB Server for Cohesity DataPlatform, XL450 Gen10 700TB Server for Cohesity DataPlatform HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node HPE Virtual Connect Flex-10
Cookie Settings