Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

PLANET MGB-Series MGB-LA10 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Ba...

PLANET MGB-Series MGB-LA10 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Ba...

Planet Technology

Art no: MGB-LA10
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

På lager (15)

412,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PLANET MGB-Series MGB-LA10 - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-BX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-BX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Egenskaper

    Toretnings WDM-sending
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-BX - LC single-mode
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    Plug and Play, EN 60825-1
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C