Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

PLANET GST-802 - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-T...

PLANET GST-802 - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-T...

Planet Technology

Art no: GST-802
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 1 Gbps
  • Fast Ethernet; Gigabit Ethernet; Ethernet

På lager (8)

1 129,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PLANET GST-802 - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.4 cm x 8.1 cm x 2.6 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Kabelføringstype

    10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Statusindikatorer

    Strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Strømforbruk ved drift

    3.1 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.4 cm
  • Dybde

    8.1 cm
  • Høyde

    2.6 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 90 % (ikke-kondenserende)