Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PLANET GST-802 - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-T...

PLANET GST-802 - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-T...

Planet Technology

Art no: GST-802
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 1 Gbps
  • Fast Ethernet; Gigabit Ethernet; Ethernet

På lager (7)

1 129,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PLANET GST-802 - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    9.4 cm x 8.1 cm x 2.6 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Kabelføringstype

    10Base-T, 1000Base-SX, 100Base-TX, 1000Base-T
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    850 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    550 m
  • Statusindikatorer

    Strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ah
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - SC multi-mode 1 x Ethernet 1000Base-T - RJ-45
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    FCC Klasse A godkjent
  • Strømforsyning

  • Strømenhet

    Ekstern strømadapter
  • Strømforbruk ved drift

    3.1 watt
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    9.4 cm
  • Dybde

    8.1 cm
  • Høyde

    2.6 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 90 % (ikke-kondenserende)