Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PLANET FT-802 - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Bas...

PLANET FT-802 - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 100Bas...

Planet Technology

Art no: FT-802
  • Fibermedieomformer
  • Ekstern
  • 100 Mbps
  • Ethernet; Fast Ethernet

På lager (9)

483,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PLANET FT-802 - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - SC flermodus / RJ-45
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    7 cm x 9.4 cm x 2.6 cm
  • Vekt

    0.2 kg
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    Ekstern
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    2 km
  • Statusindikatorer

    Kollisjonsstatus, portdupleksmodus, strøm, lenke/aktivitet
  • Egenskaper

    MDI/MDI-X-switch, Auto-negotiation, Link Loss Return (LLR), Link Loss Carry Forward (LLCF), Link Fault Pass Through-funksjon (LFP)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode x 2 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    7 cm
  • Dybde

    9.4 cm
  • Høyde

    2.6 cm
  • Vekt

    0.2 kg
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 90%