Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

PeakOptical - X2-transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-enkeltmodus - o...

PeakOptical - X2-transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-enkeltmodus - o...

PeakOptical

Art no: PX2-1541SF
  • X2-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

8 506,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - X2-transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    X2-transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3.6 cm x 9.1 cm x 1.346 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhetstype

    X2-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode hunn x 2
  • Kompatible spor

    1 x X2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3.6 cm
  • Dybde

    9.1 cm
  • Høyde

    1.346 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C