Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PeakOptical - X2-transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-enkeltmodus - o...

PeakOptical - X2-transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC-enkeltmodus - o...

PeakOptical

Art no: PX2-1541SF
  • X2-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

8 581,-

Ønsker du finansiering?

274,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - X2-transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    X2-transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3.6 cm x 9.1 cm x 1.346 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    X2-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-ER
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ER - LC single-mode hunn x 2
  • Kompatible spor

    1 x X2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3.6 cm
  • Dybde

    9.1 cm
  • Høyde

    1.346 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C