Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

PeakOptical - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade XBR-000174) - 8Gb Fib...

PeakOptical - SFP+ transceivermodul (tilsvarer: Brocade XBR-000174) - 8Gb Fib...

PeakOptical

Art no: PSFP8-1321SFB
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 8 Gbps
  • 8Gb Fibre Channel

Ikke på lager

2 405,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - SFP+ transceivermodul - 8Gb Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    Fiberkanal
  • Dataoverføringshastighet

    8 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    8Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    25 km
  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Brocade XBR-000174
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    Fiberkanal
  • Datakjedeprotokoll

    8Gb Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    8 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    25 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x 8Gb Fibre Channel
  • Diverse

  • OEM-delenummer tilsvarende produsent

    Brocade XBR-000174