Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 2Gb Fibre Channel - opp til ...

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 2Gb Fibre Channel - opp til ...

PeakOptical

Art no: PSFP-48-2321S-21FFN
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 2.125 Gbps
  • 2Gb Fibre Channel

Ikke på lager

706,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 2Gb Fibre Channel
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet

    2.125 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    2Gb Fibre Channel
  • Maks. overføringsdistanse

    55 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere Kobbertransceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Datakjedeprotokoll

    2Gb Fibre Channel
  • Dataoverføringshastighet

    2.125 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    55 km
  • Egenskaper

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)