Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enke...

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-LX - LC-enke...

PeakOptical

Art no: PSFP-24-3311S-12FE
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

366,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    15 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.3 cm x 5.6 cm x 0.9 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    15 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.3 cm
  • Dybde

    5.6 cm
  • Høyde

    0.9 cm
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C