Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-ZX - LC-...

PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN - 100Base-ZX - LC-...

PeakOptical

Art no: PSFP-03-1521S-22F
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 155 Mbps
  • Fast Ethernet

Ikke på lager

773,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 100Mb LAN
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    100Base-ZX
  • Dataoverføringshastighet

    155 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    100Base-ZX
  • Datakjedeprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    155 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Linjehastighet

    OC-3/STM-1
  • Maks. overføringsdistanse

    80 km
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-ZX - LC single-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    TUV, FCC, RoHS, Laser Class 1