Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PeakOptical - Koblingskabel - LC/PC-enkeltmodus (hann) til SC/PC-enkeltmodus ...

PeakOptical - Koblingskabel - LC/PC-enkeltmodus (hann) til SC/PC-enkeltmodus ...

PeakOptical

Art no: PTFSD-15-04F
  • Fiberoptisk
  • 15 m

Ikke på lager

223,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical koblingskabel - 15 m
  • Type

    Koblingskabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Lengde

    15 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x LC/PC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/PC-enkeltmodus - hann
  • Fabrikantgaranti

    Begrenset livstidsgaranti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Lengde

    15 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x LC/PC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC/PC-enkeltmodus - hann
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset livstidsgaranti