Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

PeakOptical - GBIC-transceivermodul - GigE - 1000Base-ZX - SC-enkeltmodus - o...

PeakOptical - GBIC-transceivermodul - GigE - 1000Base-ZX - SC-enkeltmodus - o...

PeakOptical

Art no: PGBIC-05715SF
  • GBIC-transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

1 556,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    PeakOptical - GBIC-transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    GBIC-transceivermodul - SC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-ZX
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    100 km
  • Strømforsyning

    DC 5 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3.331 cm x 6.535 cm x 1.195 cm
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere GBIC-Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    GBIC-transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-ZX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1550 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    100 km
  • Egenskaper

    Hot-swap' modulbytte
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-ZX - SC single-mode hunn x 2
  • Kompatible spor

    1 x GBIC
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    TUV, FCC, RoHS, Laser Class 1, IEC 60825-1
  • Strømforsyning

  • Påkrevd nettspenning

    DC 5 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3.331 cm
  • Dybde

    6.535 cm
  • Høyde

    1.195 cm