Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet - Nettverkskabel - MPO-enkeltmodus (hunn) til LC-enkeltmodus...

Panduit QuickNet - Nettverkskabel - MPO-enkeltmodus (hunn) til LC-enkeltmodus...

Panduit

Art no: F9TRL5NQSSNM001
  • Fiberoptisk
  • 1 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

8 037,-

Ønsker du finansiering?

257,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet nettverkskabel - 1 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, rund, utbrudd, skyv-trekk-kontakt, standard IL
  • Lengde

    1 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    12 x LC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, rund, utbrudd, skyv-trekk-kontakt, standard IL
  • Lengde

    1 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    12 x LC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604-10, TIA/EIA-604-5, TIA/EIA-568-C.1
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C