Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet - Koblingskabel - MPO-enkeltmodus (hann) til LC-enkeltmodus ...

Panduit QuickNet - Koblingskabel - MPO-enkeltmodus (hann) til LC-enkeltmodus ...

Panduit

Art no: F9THL6NLSSNM014
  • Fiberoptisk
  • 14 m
  • Gul

Ikke på lager

7 841,-

Ønsker du finansiering?

251,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet koblingskabel - 14 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, standard IL
  • Lengde

    14 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    12 x LC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, standard IL
  • Lengde

    14 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    12 x LC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    TIA/EIA-568-C.3