Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet Trunk Cable Assembly - Langlinjekabel - MPO-multimodus (hunn...

Panduit QuickNet Trunk Cable Assembly - Langlinjekabel - MPO-multimodus (hunn...

Panduit

Art no: FXWSP5E5EAAF161
  • Fiberoptisk
  • 49.1 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

50 730,-

Ønsker du finansiering?

1 623,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Trunk Cable Assembly - langlinjekabel - 49.1 m - akvamarin
  • Type

    Langlinjekabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Plenum, bånd
  • Lengde

    49.1 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Langlinjekabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    48
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Plenum, bånd
  • Lengde

    49.1 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP