Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit

Art no: FXUYP5E5EAAF205
  • Fiberoptisk
  • 62.5 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

16 703,-

Ønsker du finansiering?

534,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - nettverkskabel - 62.5 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Innendørs, plenum, Polarity Method A
  • Lengde

    62.5 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    24
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Innendørs, plenum, Polarity Method A
  • Lengde

    62.5 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, ICEA S-83-596, NFPA 262, OFNP, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, GR-409-CORE, TIA/EIA-568-C.1, TIA/EIA-604 FOCIS-5
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -20 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C