Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit

Art no: F9TYL5555AAM043
  • Fiberoptisk
  • 43 m
  • Gul

Ikke på lager

7 448,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - nettverkskabel - 43 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, innendørs, utbrudd, trekkøye, Polarity Method A, standard IL
  • Lengde

    43 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, innendørs, utbrudd, trekkøye, Polarity Method A, standard IL
  • Lengde

    43 m
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604-5, GR-409-CORE, TIA/EIA-568-C.1, ANSI/ICEA S-83-596
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C