Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit

Art no: FZTYP5E5EAAF089
  • Fiberoptisk
  • 27.1 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

7 176,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - nettverkskabel - 27.1 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Plenum, bånd
  • Lengde

    27.1 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Plenum, bånd
  • Lengde

    27.1 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP