Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit

Art no: F9TYL5EL2SAM100
  • Fiberoptisk
  • 100 m
  • Gul

Ikke på lager

13 083,-

Ønsker du finansiering?

419,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - nettverkskabel - 100 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, innendørs, trekkøye, upjacket, Std. Performance, Std. Polarity
  • Lengde

    100 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    12 x LC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, innendørs, trekkøye, upjacket, Std. Performance, Std. Polarity
  • Lengde

    100 m
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    12 x LC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604-5, GR-409-CORE, TIA/EIA-568-C.1, ANSI/ICEA S-83-596
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -20 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C