Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO...

Panduit

Art no: FXUYP5E5EAAF046
  • Fiberoptisk
  • 14.02 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

8 080,-

Ønsker du finansiering?

258,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Small Diameter Trunk Cable Assemblies - nettverkskabel - 14.02 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Plenum, trekkøye
  • Lengde

    14.02 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    24
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Plenum, trekkøye
  • Lengde

    14.02 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -20 °C