Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet SFQ Series MTP Fiber Optic Cassettes - Forterminert fiberopt...

Panduit QuickNet SFQ Series MTP Fiber Optic Cassettes - Forterminert fiberopt...

Panduit

Art no: FQZO-12-10AF

Ikke på lager

5 186,-

Ønsker du finansiering?

166,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet SFQ Series MTP Fiber Optic Cassettes - forterminert fiberoptisk kassett
  • Produkttype

    Forterminert fiberoptisk kassett - LC MM X 12
  • Antall porter

    6 porter
  • Tilpassede standarder

    OM4
  • UNSPSC

    43223310 Fiber optic connector
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Forterminert fiberoptisk kassett
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    6 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kjerne / klednings-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Funksjoner

    Snudde par
  • Tilpassede standarder

    OM4
  • Kopling medfølger

    12 x LC multimodus hunn 1 x MPO-multimodus hann
  • Diverse

  • Egenskaper

    Method A polarity