Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet QSFP Harness Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO-multimo...

Panduit QuickNet QSFP Harness Cable Assemblies - Nettverkskabel - MPO-multimo...

Panduit

Art no: FZ8HL5NLSQNM010
  • Fiberoptisk
  • 10 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

7 061,-

Ønsker du finansiering?

226,-/måned

Spesifikasjon