Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit QuickNet QSFP Harness Cable Assemblies - Nettverkskabel - LC multimod...

Panduit QuickNet QSFP Harness Cable Assemblies - Nettverkskabel - LC multimod...

Panduit

Art no: FX8HP5NLSQNM030
  • Fiberoptisk
  • 30 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

7 770,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet QSFP Harness Cable Assemblies - nettverkskabel - 30 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Passiv kabel, plenum, bånd
  • Lengde

    30 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    8 x LC multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    8
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Passiv kabel, plenum, bånd
  • Lengde

    30 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    8 x LC multimodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604-5
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    50 °C