Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet PanMPO/MPO Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverks...

Panduit QuickNet PanMPO/MPO Small Diameter Trunk Cable Assemblies - Nettverks...

Panduit

Art no: F9TYP5555ANF028
  • Fiberoptisk
  • 8.53 m
  • Gul

Ikke på lager

6 200,-

Ønsker du finansiering?

198,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet PanMPO/MPO Small Diameter Trunk Cable Assemblies - nettverkskabel - 8.53 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Innendørs, plenum, utbrudd, Polarity Method A, standard IL
  • Lengde

    8.53 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Innendørs, plenum, utbrudd, Polarity Method A, standard IL
  • Lengde

    8.53 m
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, ICEA S-83-596, OFNP, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604-5, GR-409-CORE, TIA/EIA-568-C.1
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C