Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Nettverkskabel - MTP-enk...

Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Nettverkskabel - MTP-enk...

Panduit

Art no: F912D5-5M3Y
  • Fiberoptisk
  • 3 m
  • Gul

Ikke på lager

4 170,-

Ønsker du finansiering?

133,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - nettverkskabel - 3 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Plenum
  • Lengde

    3 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MTP-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP-enkeltmodus - hunn
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS1
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Plenum
  • Lengde

    3 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP-enkeltmodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP