Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Multimode 10Gig 50/1 - N...

Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Multimode 10Gig 50/1 - N...

Panduit

Art no: FXL12D5-5M3
  • Fiberoptisk
  • 3 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

2 684,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Multimode 10Gig 50/1 - nettverkskabel - 3 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Med støvel, halogenfri
  • Lengde

    3 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MTP-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Med støvel, halogenfri
  • Lengde

    3 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, TIA/EIA-568-B.3