Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Nettverkskabel - MTP-mul...

Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - Nettverkskabel - MTP-mul...

Panduit

Art no: FXL12D5-5M10
  • Fiberoptisk
  • 10 m

Ikke på lager

3 543,-

Ønsker du finansiering?

113,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MTP Interconnect Cable Assemblies - nettverkskabel - 10 m
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Lengde

    10 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MTP-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP-multimodus - hunn
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Lengde

    10 m
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS