Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit QuickNet MTP Fiber Optic Cassettes - Forterminert fiberoptisk kassett...

Panduit QuickNet MTP Fiber Optic Cassettes - Forterminert fiberoptisk kassett...

Panduit

Art no: FC29N-12-10AF

Ikke på lager

3 020,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MTP Fiber Optic Cassettes - forterminert fiberoptisk kassett
  • Produkttype

    Forterminert fiberoptisk kassett
  • Dimensjoner (BxDxH)

    10.9 cm x 12.5 cm x 3.5 cm
  • Antall porter

    12 porter
  • Tilpassede standarder

    TIA/EIA-568-C.3, Directive 2002/95/EC, TIA/EIA-942 / OS1/OS2
  • UNSPSC

    43223310 Fiber optic connector
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Forterminert fiberoptisk kassett
  • Bredde

    10.9 cm
  • Dybde

    12.5 cm
  • Høyde

    3.5 cm
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    12 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kjerne / klednings-diameter

    9 / 125 micron
  • Funksjoner

    Fordelere i fosfor og bronse
  • Tilpassede standarder

    OS1/OS2
  • Kopling medfølger

    12 x LC-enkeltmodus hunn
  • Diverse

  • Egenskaper

    Pair-Flipped-polaritet, method A polarity
  • Tilpassede standarder

    TIA/EIA-568-C.3, Directive 2002/95/EC, TIA/EIA-942