Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet MTP Fiber Optic Cassettes - Forterminert fiberoptisk kassett...

Panduit QuickNet MTP Fiber Optic Cassettes - Forterminert fiberoptisk kassett...

Panduit

Art no: FC2ZN-24-10AS

Ikke på lager

3 243,-

Ønsker du finansiering?

104,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MTP Fiber Optic Cassettes - forterminert fiberoptisk kassett
  • Produkttype

    Forterminert fiberoptisk kassett - LC MM X 24
  • Dimensjoner (BxDxH)

    10.9 cm x 12.5 cm x 3.5 cm
  • Antall porter

    12 porter
  • Tilpassede standarder

    RoHS / OM3
  • UNSPSC

    43223310 Fiber optic connector
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Forterminert fiberoptisk kassett
  • Bredde

    10.9 cm
  • Dybde

    12.5 cm
  • Høyde

    3.5 cm
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    12 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kjerne / klednings-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder

    OM3
  • Kopling medfølger

    24 x LC multimodus hunn 1 x MTP-multimodus hann
  • Diverse

  • Egenskaper

    Method A polarity
  • Tilpassede standarder

    RoHS