Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Panduit QuickNet MPO Interconnect Round Cable Assemblies - Nettverkskabel - P...

Panduit QuickNet MPO Interconnect Round Cable Assemblies - Nettverkskabel - P...

Panduit

Art no: FXTRP6N6NANF090
  • Fiberoptisk
  • 27.4 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

6 253,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MPO Interconnect Round Cable Assemblies - nettverkskabel - 27.4 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Med støvel, plenum, svarte kontaktstøvler, Polarity Method A
  • Lengde

    27.4 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    PanMPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    PanMPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM3
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Kappemateriale

    Ikke-ledende optisk fiber plenum (OFNP)
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Med støvel, plenum, svarte kontaktstøvler, Polarity Method A
  • Lengde

    27.4 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    PanMPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    PanMPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-568-C.1, TIA/EIA-604 FOCIS-5
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C