Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet MPO Interconnect Round Cable Assemblies - Nettverkskabel - M...

Panduit QuickNet MPO Interconnect Round Cable Assemblies - Nettverkskabel - M...

Panduit

Art no: FZTRP5N5NANF030
  • Fiberoptisk
  • 9.14 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

5 104,-

Ønsker du finansiering?

163,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet MPO Interconnect Round Cable Assemblies - nettverkskabel - 9.14 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Plenum
  • Lengde

    9.14 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Plenum
  • Lengde

    9.14 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604-5, TIA/EIA-568-C.1
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C