Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit QuickNet Interconnect Cable Assemblies - Nettverkskabel - MTP/MPO-enk...

Panduit QuickNet Interconnect Cable Assemblies - Nettverkskabel - MTP/MPO-enk...

Panduit

Art no: F9N0505RTPM010
  • Fiberoptisk
  • 10 m
  • Gul

Ikke på lager

4 952,-

Ønsker du finansiering?

158,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit QuickNet Interconnect Cable Assemblies - nettverkskabel - 10 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Plenum
  • Lengde

    10 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MTP/MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP/MPO-enkeltmodus - hunn
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Plenum
  • Lengde

    10 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MTP/MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MTP/MPO-enkeltmodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    OFNP