Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit Passive Optical Network Splitter Tray - Spleisebrett for fiberoptikk ...

Panduit Passive Optical Network Splitter Tray - Spleisebrett for fiberoptikk ...

Panduit

Art no: FCP9PP-2323GG

Ikke på lager

14 231,-

Ønsker du finansiering?

455,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit Passive Optical Network Splitter Tray - spleisebrett for fiberoptikk - 1U
  • Produkttype

    Spleisebrett for fiberoptikk
  • Dimensjoner (BxDxH)

    48.3 cm x 22.9 cm x 3.15 cm
  • Vekt

    4.762 kg
  • Høyde (Stativenheter)

    1U
  • Tilpassede standarder

    OS2
  • UNSPSC

    26121668 Cord/cable management device
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Spleisebrett for fiberoptikk
  • Høyde (Stativenheter)

    1U
  • Bredde

    48.3 cm
  • Dybde

    22.9 cm
  • Høyde

    3.15 cm
  • Vekt

    4.762 kg
  • Eksteriørfarge

    Svart
  • Kabler og ledninger

  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Tilpassede standarder

    OS2
  • Kopling medfølger

    32 x SC/APC hunn 32 x SC/APC hunn
  • Diverse

  • Egenskaper

    Forterminert
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    85%