Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit Opticom QuickNet Pre-Terminated MTP Cassette - Koblingspanel - LC MM ...

Panduit Opticom QuickNet Pre-Terminated MTP Cassette - Koblingspanel - LC MM ...

Panduit

Art no: FCXO-24-10BY

Ikke på lager

6 240,-

Ønsker du finansiering?

200,-/mnd

Spesifikasjon

Tilbehør

  • Produktbeskrivelse

    Panduit Opticom QuickNet Pre-Terminated MTP Cassette - koblingspanel
  • Produkttype

    Koblingspanel - LC MM X 24
  • Antall porter

    24 porter
  • Tilpassede standarder

    RoHS / OM3
  • UNSPSC

    43223309 Patch panel
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Koblingspanel
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    24 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kjerne / klednings-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Tilpassede standarder

    OM3
  • Kopling medfølger

    24 x LC 1 x MTP
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS