Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit Opticom QuickNet Pre-Terminated MTP Cassette - Koblingspanel - 6 porter

Panduit Opticom QuickNet Pre-Terminated MTP Cassette - Koblingspanel - 6 porter

Panduit

Art no: FC6STMFCMY

Ikke på lager

3 409,-

Ønsker du finansiering?

109,-/mnd

Spesifikasjon

Tilbehør

  • Produktbeskrivelse

    Panduit Opticom QuickNet Pre-Terminated MTP Cassette - koblingspanel
  • Produkttype

    Koblingspanel
  • Antall porter

    6 porter
  • Tilpassede standarder

    RoHS / OM1
  • UNSPSC

    43223309 Patch panel
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Koblingspanel
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    6 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Kjerne / klednings-diameter

    9 / 125 micron
  • Tilpassede standarder

    OM1
  • Kopling medfølger

    6 x ST-enkeltmodus 1 x MTP-enkeltmodus hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS