Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit Opticom Fiber Adapter Panels - Fiberoptisk adapterplate - MPO X 16 - ...

Panduit Opticom Fiber Adapter Panels - Fiberoptisk adapterplate - MPO X 16 - ...

Panduit

Art no: FAPH1612BLMPO

Ikke på lager

4 252,-

Spesifikasjon

Tilbehør

  • Produktbeskrivelse

    Panduit Opticom Fiber Adapter Panels - fiberoptisk adapterplate
  • Produkttype

    Fiberoptisk adapterplate - MPO X 16
  • Antall porter

    16 porter
  • Tilpassede standarder

    RoHS, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604, Directive 2002/95/EC, TIA/EIA-604 FOCIS-5 / OM1/OM2/OM3/OM4/OS1/OS2
  • UNSPSC

    43223310 Fiber optic connector
  • Produktkategori

    Kabeltilbehør Nettverkskabeltilbehør
  • Generelt

  • Produkttype

    Fiberoptisk adapterplate
  • Eksteriørfarge

    Svart
  • Kabler og ledninger

  • Antall porter

    16 porter
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Funksjoner

    Svart adapter
  • Tilpassede standarder

    OM1/OM2/OM3/OM4/OS1/OS2
  • Kopling medfølger

    16 x MPO
  • Diverse

  • Egenskaper

    Støvdeksel, pulverbelagt, adaptere for nøkkel-opp/nøkkel-ned
  • Tilpassede standarder

    RoHS, TIA/EIA-568-C.3, TIA/EIA-604, Directive 2002/95/EC, TIA/EIA-604 FOCIS-5