Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Panduit OptiCam 10Gig - Nettverkkontakt - LC/PC-multimodus (hann) kodet G (fi...

Panduit OptiCam 10Gig - Nettverkkontakt - LC/PC-multimodus (hann) kodet G (fi...

Panduit

Art no: FLCDMCXGVL
  • Fiberoptisk
  • Fiolett

Ikke på lager

433,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit OptiCam 10Gig nettverkkontakt - fiolett
  • Type

    Nettverkkontakt - OM3/OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Med støvel, tettbufret, zirkonium keramikkring, med støvfri hette, fiolett kontakt
  • Kontakt

    2 x LC/PC-multimodus - hann - kodet G (fiolett)
  • Farge

    Fiolett
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Fiberkontaktstørrelse

    0.9 mm
  • UNSPSC

    43223310 Fiber optic connector
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkkontakt - OM3/OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    2
  • Egenskaper

    Med støvel, tettbufret, zirkonium keramikkring, med støvfri hette, fiolett kontakt
  • Farge

    Fiolett
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x LC/PC-multimodus - hann - kodet G (fiolett)
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, TIA/EIA-568-B.3, Directive 2002/95/EC