Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit Opti-Core - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC-enkeltmo...

Panduit Opti-Core - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus (hann) til SC-enkeltmo...

Panduit

Art no: F923RANSNSNM050
  • Fiberoptisk
  • 50 m
  • Gul

Ikke på lager

790,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit Opti-Core koblingskabel - 50 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Riser, dobbeltfiber, tettbufret, kabelfester
  • Lengde

    50 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x SC/APC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Riser, dobbeltfiber, tettbufret, kabelfester
  • Lengde

    50 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x SC/APC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNR, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, ITU-T G.652.D, TIA-604-10, TIA-604-3
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -20 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C