Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Panduit Opti-Core Fiber Optic Patch Cord - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus...

Panduit Opti-Core Fiber Optic Patch Cord - Koblingskabel - SC/APC-enkeltmodus...

Panduit

Art no: F923LANSNSNM044
  • Fiberoptisk
  • 44 m
  • Gul

Ikke på lager

853,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit Opti-Core Fiber Optic Patch Cord - koblingskabel - 44 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Halogenfri, dobbeltfiber, tettbufret, kabelfester, standard IL
  • Lengde

    44 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    2 x SC/APC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Kappemateriale

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antall fibre

    2
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Halogenfri, dobbeltfiber, tettbufret, kabelfester, standard IL
  • Lengde

    44 m
  • Farge

    Gul
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    2 x SC/APC-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    2 x SC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.3, Directive 2002/95/EC, IEC 60332-1-2, IEC 60754-1, IEC 60754-2, IEC 61034-2, IEC 60332-3-24, TIA-604-10, TIA-604-3
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -20 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C