Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit - Nettverkskabel - MPO-multimodus (hunn) til MPO-multimodus (hunn) - ...

Panduit - Nettverkskabel - MPO-multimodus (hunn) til MPO-multimodus (hunn) - ...

Panduit

Art no: FZTYP5E5EAAF106
  • Fiberoptisk
  • 32.3 m
  • Akvamarin

Ikke på lager

7 564,-

Ønsker du finansiering?

242,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit nettverkskabel - 32.3 m - akvamarin
  • Type

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Egenskaper

    Plenum, bånd
  • Lengde

    32.3 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Farge

    Akvamarin
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OM4
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Multimodus
  • Antall fibre

    12
  • Kjerne/mantel-diameter

    50 / 125 mikroner
  • Egenskaper

    Plenum, bånd
  • Lengde

    32.3 m
  • Farge

    Akvamarin
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-multimodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    MPO-multimodus - hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS, OFNP