Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit HD Flex Harness Assemblies - Nettverkskabel - MPO-enkeltmodus (hunn) ...

Panduit HD Flex Harness Assemblies - Nettverkskabel - MPO-enkeltmodus (hunn) ...

Panduit

Art no: F98RP5NQSQNF028
  • Fiberoptisk
  • 8.53 m
  • Gul

Ikke på lager

7 786,-

Ønsker du finansiering?

249,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit HD Flex Harness Assemblies - nettverkskabel - 8.53 m - gul
  • Type

    Nettverkskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Plenum, utbrudd, skyv-trekk-kontakt, standard IL
  • Lengde

    8.53 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    8 x LC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Spesielle Nettverkskabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Nettverkskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Antall fibre

    8
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Plenum, utbrudd, skyv-trekk-kontakt, standard IL
  • Lengde

    8.53 m
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hunn
  • Kontakt (annen ende)

    8 x LC-enkeltmodus - hann
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    OFNP