Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Panduit HD Flex Harness Assemblies - Koblingskabel - MPO-enkeltmodus (hann) t...

Panduit HD Flex Harness Assemblies - Koblingskabel - MPO-enkeltmodus (hann) t...

Panduit

Art no: F98RP6NQSQNF006
  • Fiberoptisk
  • 1.83 m
  • Gul

Ikke på lager

7 511,-

Ønsker du finansiering?

240,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Panduit HD Flex Harness Assemblies - koblingskabel - 1.83 m - gul
  • Type

    Koblingskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Egenskaper

    Utbrudd, skyv-trekk-kontakt, standard IL
  • Lengde

    1.83 m
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    4 x LC-enkeltmodus - hann
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Enkeltmodusfiberkabler Patch-kabler
  • Generelt

  • Nettverkskabeltype

    Koblingskabel - OS1/OS2
  • Teknologi

    Fiberoptisk
  • Fiberoptikktype

    Enkeltmodus
  • Antall fibre

    8
  • Kjerne/mantel-diameter

    9 / 125 micron
  • Egenskaper

    Utbrudd, skyv-trekk-kontakt, standard IL
  • Lengde

    1.83 m
  • Farge

    Gul
  • Bildefargefraskriving

    Det viste produktbildet kan ha en annen farge
  • Tilkoblingsmuligheter

  • Kontakt

    MPO-enkeltmodus - hann
  • Kontakt (annen ende)

    4 x LC-enkeltmodus - hann