Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

Palo - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp ti...

Palo - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-enkeltmodus - opp ti...

Palo Alto Networks

Art no: PAN-SFP-PLUS-LR
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

23 748,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Palo - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Designet for

    Palo PA-5060
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    RoHS
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    Palo PA-5060