Handlekurv

Handlekurven er tom

Språk
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
ekskl. mva.

NVIDIA - QSFP28-sender-/mottakerenhet - 100GBase-X - MPO-multimodus - 1310 nm

NVIDIA - Optiske Transceivere

Art no: 980-9I17P-00CR00
  • QSFP28-sender-/mottakerenhet
  • Plugginnmodul
  • Dataoverføringshastighet: 100 Gbps