Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

NETGEAR ProSafe AXM762 - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-en...

NETGEAR ProSafe AXM762 - SFP+ transceivermodul - 10 GigE - 10GBase-LR - LC-en...

NETGEAR

Art no: AXM762P10-10000S
  • SFP+ transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ikke på lager

48 303,-

Ønsker du finansiering?

1 545,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    NETGEAR ProSafe AXM762 - SFP+ transceivermodul - 10 GigE
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Pakket mengde

    10 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.37 cm x 5.57 cm x 1.19 cm
  • Vekt

    19.2 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Pakket mengde

    10 (spesifikasjonene er for enkeltartikler)
  • Enhetstype

    SFP+ transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10GBase-LR
  • Datakjedeprotokoll

    10 GigE
  • Dataoverføringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    300 m
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3ae
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC single-mode x 2
  • Kompatible spor

    1 x SFP+
  • Diverse

  • MTBF

    4,986,536 timer
  • Tilpassede standarder

    UL 1950, CSA 22.2 No. 950, RoHS
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.37 cm
  • Dybde

    5.57 cm
  • Høyde

    1.19 cm
  • Vekt

    19.2 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    70 °C