Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-...

NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-...

NETGEAR

Art no: AGM732F
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2 939,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    NETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Designet for

    NETGEAR GSM7224, M4300-28G-PoE+
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-LX
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
  • Kompatible spor

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Informasjon om kompatibilitet

  • Designet for

    NETGEAR GSM7224, M4300-28G-PoE+