Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Moxa SFP-1G10ALC - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BiDi - ...

Moxa SFP-1G10ALC - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-BiDi - ...

Moxa

Art no: 42785M
  • SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Plugginnmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ikke på lager

2 882,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa SFP-1G10ALC - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE
  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul - LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Kabelføringstype

    1000Base-BiDi
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    1.4 cm x 5.55 cm x 1.34 cm
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    SFP (mini-GBIC) transceivermodul
  • Produktformfaktor

    Plugginnmodul
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    1000Base-BiDi
  • Datakjedeprotokoll

    GigE
  • Dataoverføringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 (TX) / 1550 (RX) nm
  • Maks. overføringsdistanse

    10 km
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3z
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 1000Base-BiDi - LC single-mode hunn
  • Diverse

  • Tilpassede standarder

    TUV, UL 60950-1
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    1.4 cm
  • Dybde

    5.55 cm
  • Høyde

    1.34 cm
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)