Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa PTC-101-S-LC-LV - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX,...

Moxa PTC-101-S-LC-LV - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX,...

Moxa

Art no: 44152M
  • Fibermedieomformer
  • DIN-skinnemonterbar
  • 100 Mbps
  • Ethernet; Fast Ethernet

Ikke på lager

6 879,-

Ønsker du finansiering?

220,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa PTC-101-S-LC-LV - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / LC-enkeltmodus
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Strømforsyning

    DC 20 - 72 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    6.665 cm x 12.346 cm x 15.215 cm
  • Vekt

    690 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1310 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    40 km
  • Statusindikatorer

    Strøm, status
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, halv dupleksmodus, full dupleksmodus, Link Fault Pass Through-funksjon (LFP), kan monteres på vegg
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-EX - LC single-mode x 2
  • Diverse

  • Monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • MTBF

    1,211,613 timer
  • Tilpassede standarder

    EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, EN 61000-4-11, RoHS, EN 61000-4-8, UL 60950-1, WEEE, IEC 60068-2-32, cULus, FCC Part 15 B Class A, EN50155, EN 50121-4, IP30, China RoHS, IEC 61850-3, IEEE 1613
  • Strømforsyning

  • Strømforsyningsredundans

    Ja
  • Påkrevd nettspenning

    DC 20 - 72 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    6.665 cm
  • Dybde

    12.346 cm
  • Høyde

    15.215 cm
  • Vekt

    690 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    85 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)