Handlekurv

Handlekurven er tom

Ny kunde
Eks. MVA

Moxa IMC-P101-M-ST - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 100Base-FX, 100Bas...

Moxa IMC-P101-M-ST - Fibermedieomformer - GigE - 10Base-T, 100Base-FX, 100Bas...

Moxa

Art no: 44959M
  • Fibermedieomformer
  • DIN-skinnemonterbar
  • 100 Mbps
  • Fast Ethernet; Ethernet; Gigabit Ethernet

Ikke på lager

4 688,-

Ønsker du finansiering?

150,-/mnd

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa IMC-P101-M-ST - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / ST flermodus
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Maks. overføringsdistanse

    5 km
  • Strøm via Ethernet (PoE)

    PoE
  • Strømforsyning

    DC 46 - 57 V
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.165 cm x 12.23 cm x 14.445 cm
  • Vekt

    525 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN, GigE
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    5 km
  • Statusindikatorer

    Strøm, status
  • Egenskaper

    Strøm via Ethernet (PoE), Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), lagring og fremsending, halv dupleksmodus, full dupleksmodus, Link Fault Pass Through-funksjon (LFP), kan monteres på vegg, Power Sourcing Equipment (PSE)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode x 2
  • Diverse

  • Monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • MTBF

    435,210 timer
  • Tilpassede standarder

    IEC 61000-4-11, IEC 61000-4-2, IEC 61000-4-3, IEC 61000-4-4, IEC 61000-4-5, IEC 61000-4-6, IEC 61000-4-8, RoHS, WEEE, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508, cULus, FCC Part 15 B Class A, China RoHS, EN 55022 Class A
  • Strømforsyning

  • Strøm via Ethernet (PoE)

    PoE
  • Strømforsyningsredundans

    Ja
  • Påkrevd nettspenning

    DC 46 - 57 V
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.165 cm
  • Dybde

    12.23 cm
  • Høyde

    14.445 cm
  • Vekt

    525 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    0 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)