Handlekurv

Handlekurven er tom

Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Ny kunde
Chat
Offline
No operator is currently available
Do you need help? Please contact our customer service.
Eks. MVA

Moxa IMC-21A-M-SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 10...

Moxa IMC-21A-M-SC - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, 10...

Moxa

Art no: 45447M
  • Fibermedieomformer
  • DIN-skinnemonterbar
  • 100 Mbps
  • Ethernet; Fast Ethernet

Ikke på lager

1 892,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa IMC-21A-M-SC - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / SC flermodus
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Maks. overføringsdistanse

    5 km
  • Dimensjoner (BxDxH)

    3 cm x 7.9 cm x 12.5 cm
  • Vekt

    170 g
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Maks. overføringsdistanse

    5 km
  • Statusindikatorer

    Port status, kollisjonsstatus, strøm
  • Egenskaper

    Flytkontroll, halv dupleksmodus, full dupleksmodus, Link Fault Pass Through-funksjon (LFP)
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - SC multi-mode hunn x 2
  • Diverse

  • MTBF

    353,000 timer
  • Tilpassede standarder

    EN55022 Class A, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, EN 61000-4-5, RoHS, UL 60950-1, WEEE, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, IP30, FCC CFR47 Part 15 B Class A
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    3 cm
  • Dybde

    7.9 cm
  • Høyde

    12.5 cm
  • Vekt

    170 g
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -10 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    60 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 95 % (ikke-kondenserende)