Handlekurv Lukk

Handlekurven er tom

Ny kunde
ekskl. mva.

Moxa IMC-101-M-SC-T - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, ...

Moxa IMC-101-M-SC-T - Fibermedieomformer - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-FX, ...

Moxa - IMC-101-M-SC-T

Art no: IMC-101-M-ST-T
  • Fibermedieomformer
  • DIN-skinnemonterbar
  • Dataoverføringshastighet: 100 Mbps
  • Ethernet, Fast Ethernet

Ikke på lager

3 771,-

Spesifikasjon

  • Produktbeskrivelse

    Moxa IMC-101-M-SC-T - fibermedieomformer - 10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Enhetstype

    Fibermedieomformer - RJ-45 / ST flermodus
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dimensjoner (BxDxH)

    5.4 cm x 10.5 cm x 13.5 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

    5 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiske Transceivere
  • Generelt

  • Enhetstype

    Fibermedieomformer
  • Produktformfaktor

    DIN-skinnemonterbar
  • Nettverkstilknytning

  • Overføringsteknologi

    Kablet
  • Kabelføringstype

    10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
  • Datakjedeprotokoll

    10Mb LAN, 100Mb LAN
  • Dataoverføringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk bølgelengde

    1300 nm
  • Statusindikatorer

    Status
  • Egenskaper

    Auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, full dupleksmodus, Link Fault Pass Through-funksjon (LFP), kan monteres på vegg
  • Tilpassede standarder

    IEEE 802.3, IEEE 802.3u
  • Ekspansjon / Tilkoplinger

  • Grensesnitt

    1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 hunn 1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode x 2
  • Diverse

  • Monteringssett

    Valgfritt (opsjon)
  • MTBF

    401,758 timer
  • Tilpassede standarder

    UL, cUL, EN 60950, EN55022, EN55022 Class A, UL 60950, CSA 22.2 No. 60950, EN 61000-4-4, EN 61000-4-2, EN 61000-4-3, EN 61000-4-6, FCC Part 15, EN 61000-4-5, IEC 60068-2-27, IEC 60068-2-32, IEC 60068-2-6, UL 508
  • Størrelser og vekt

  • Bredde

    5.4 cm
  • Dybde

    10.5 cm
  • Høyde

    13.5 cm
  • Vekt

    0.6 kg
  • Fabrikantgaranti

  • Service og støtte

    Begrenset garanti - 5 år
  • Miljøparametere

  • Min. driftstemperatur

    -40 °C
  • Maks. Driftstemperatur

    75 °C
  • Driftsfuktighet

    5 - 90%
Cookie Settings